تیم فنی نوین خانه در زمینه تعمیرات کولر گازی و یا سرویس کولرهای گازی با سریعترین زمان و مناسب ترین هزینه برای شما خدمات رسانی می کند. تیم نوین خانه با بهره گیری از نیروی کاری با تجربه 10 ساله در زمینه تعمیرات کولر گازی بهترین و به صرفه ترین خدمات و از همه مهمتر سریعترین خدمات را برای شما به ارمغان می آورد.

امروزه به هیچ وجه نمی توان تابستانی بدون کولر را تصور کرد تا حدی که برای هر خانه به امری ضروری و بسیار با اهمیت تبدیل شده است. حتی سپری کردن یک ساعت بدون کولر در ساعات گرم تابستان و یا بهار برای مردم بسیار سخت و طاقت فرسا شده است. بنابراین وجود تعمیرکارانی که به سرعت نیاز شما برای خدمات تعمیرات کولر گازی و یا به صورت کلی تعمیر وسایل خنک کننده را برطرف کنند به امری ضروری و چه بسا حیاطی تبدیل شده است.

تعمیرات کولر گازی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای کولر گازی ممکن است رخ دهد نشتی گاز می باشد. اگر کولر گازی شما مانند قبل خانه و یا محیط شما را سرد نمی کند و یا در امر خنک سازی به خوبی عمل نمی کند یکی از دلایل رایج این مشکل می تواند نشتی گاز باشد. وقتی کولر گازیشما دارای نشتی گاز باشد در عمل خنک کنندگی به مشکل بر می خورد. به عبارتی اگر کولر گازی شما نشتی گاز داشته باشد حتما در امر خنک کنندگی به خوبی عمل نمی کند اما برعکس این موضوع صادق نیست یعنی اگر در امر خنک کنندگی کولر گازی شما مشکل داشته باشد حتما دلیل بر این نیست که نشتی گاز داشته باشد.

 

اطلاعات بیشتر در : تعمیرات کولر گازی

محسن