پیام رسان آی گپ یک پیام رسان سریع و امن،کاملا رایگان و بصورت یکپارچه بر روی دستگاه های شماست

با توجه به استقبال بینظیر مردم در این مدت از پیام رسان آی گپ و حرف و نقل هایی که بر سر امنیت این پیام رسان بر سر زبان هاست از این رو تصمیمی اتخاذ شده  که به کاربران و مردم اطمینان بیشتری بدهند که امنیت حرف اول پیام رسان آی گپ بوده و هست ،این برنامه حریم خصوصی و امنیت را سرلوحه تولید خود کرده است و از این رو این برنامه تنها پیام رسان متن باز و Open API داخل کشور است.

بسیاری از عوام فکر میکنند داشتن یک SSL – Socket Secure Layer یعنی داشتن گواهینامه SSL امنیت و رمزنگاری است اما این کافی نیست. پیام رسان آی گپ به جز این گواهینامه ۲ مرحله دیگر پیام را امن میکند ، یک کلید  عمومی از سمت سرور و یک کلید عمومی  سمت کلاینت و در انتها کلید تولید شده شما کلید اصلی برای تبادل اطلاعات با سرور تولید شده و تمام پیام های شما به صورت Advanced Encryption StandardAES  جابجا میشود ، شما ۳ مرحله با احتساب گواهینامه اس اس ال امن هستید و پیام شما حتی بصورت Man in Middle یا حملات مرد میانی غیر ممکن است .

پس خیالتان را راحت کنم تمامی پیام ها و حتی فایل های شما در پیام رسان آی گپ رمزگذاری شدهاست.

هیچ فردی به جز خود شما امکان دسترسی به ان را ندارد.

از این رو آی گپ به فردی که بتواند اطلاعات رمزگذاری شده شبکه پیام رسان آی گپ را هک کند ۱ میلیارد تومن جایزه میدهد.

این جایزه منوط به این است که:

۱-بتواند ۲ لایه (بدون در نظر گرفتن لایه SSL ) رمزگذاری اختصاصی این پیام رسان را هک کرده و اطلاعات را بصوت متن ساده بدست اورد .( ارفاق برای سهولت کار شما هکر گرامی )
۲-رمزشکنی باید ابزار های همانند وایرشارک که یک ابزار تحلیل کننده شبکه است قابل روئیت باشد .

صالح نادی